Ara
  • drtanselturan

Gıdınıza " elvada " deyin ...


2 Gıdı arasında sadece 2 Hafta ve 2 Uygulama yok ;

2 Gıdı arasında

2 Büyük Pizza 2 Poaçalı / Simitli Kahvaltı 2 Hafta kaçılan antreman 2 ( en az ) dışarda yemek 2 kremalı çilekli pasta Ve daha ne günahlar var ne !!!!

Ama tüm bunlara rağmen 2 gıdı arası fark ortada.

Peki bu nasıl oldu ?

Öykünün başlangıcı benim bu “ gıdı “ meselesine takılmamla başlıyor . Nasıl takılmam ; kilo bile versem , gıdı kıpırdamıyor sebat ediyor. Ali Baba’dan gıdı egzersis aleti mi dersin , türlü hareketler mi dersin !!!! Tümü faydasız .

Sektörde bir çok mezoterapi ilacı var ancak yüksek maliyetleri bir yana ( Bir şisesi 1.000 - 4.000 Euro arasında değişiyor ve genelde bir şise ancak bir seansa yetiyor ) bulmak da çok zor Yani hastalara uygulayabilmek neredeyse imkansız . Öte yandan bulabildiğin biraz ilaç ve ödeyebilen daha az hasta ile ancak bir kaç kişiye ulaşabilirsin .

Konuya kafa yorup , düşündükçe yavaş yavaş bir çözüme ulaşmaya başladık sonunda . Ne demişler azimle başarılmayacak şey yoktur 😉

Sonuçta “ elektroakupunktur + mesoterapi “ kombinasyonu ile problemin çok kısa sürede , rahatlıkla ve uygun maliyetle çözülebildiğini görüyorsunuz . Elbette tekniği ve mesoterapi’de kullandığımız ilaçların ne oranda hangileri olduğunu söylemeyeceğim siz ona “ Reborn Clinics Double Chin Tedavisi “ deyin en iyisi 😉


5 görüntüleme

© 2023  Proudly created by Reborn Clinics

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon