Ara
  • drtanselturan

İşte Mucize Diet Formülünüz


Sağlığınızdan memnun değilsiniz !

Kilolarınızdan memnun değilsiniz !

Bırakın google’dan mucize diyetler aramayı , lisede bile yaptığınızdan daha fazla matematik hesapları yaparak kalori , yağ , protein hesaplamayı ...

Pazartesi’yi beklemeyi de bırakın , Merkür’ün geri gitmesinin bitmesini beklemeyi de ....

SİZE ÇOK BASİT , ÇOK ETKİLİ MUCİZE FORMÜLÜ VERİYORUM . ( Takipçilerime , eşime dostuma kıyağım olsun bu da 😉 )

Şimdi yaslanın arkanıza ; gönderinin fotoğrafında sizin için yazdıklarımı tercüme edeyim İngilizce’den Doktorca’ya 😊 ( Neden İngilizce yazdın dersen daha havalı görünüyor bu şekilde de ondan 😂 )

Şu an Yeni Bir Yaşama Başlıyorsunuz . Daha Sağlıklı , Daha Fit bir yaşama . Artık aldığınız yada kaybettiğiniz kilolara değil alışkanlıklarınıza odaklanmanızı istiyorum sizlerden . Yeni Yaşamınızın İlk ve En Önemli Kuralı Bu. Daha Zayıf Olmak değil hedef Daha Sağlıklı Olmak , Daha Mutlu Olmak , Daha Keyifli Olmak . Merak etmeyin ciddi kilo da vereceksiniz laf aramızda.

Gelelim diğer Ana Kurala .

Şu andan itibaren hayatınızdan Gluteni , Şekeri ( ama her meyva şekeri dahil her türlü şekeri ) ve Paketlenmiş / Hazır / Endüstriyel Gıdaları TAMAMEN ÇIKARIYORSUNUZ ... Zor değil kesinlikle ...

Bunların yerine bol bol prebiyotik ve probiyotik gıdalar , lifli gıdalar , günde en az yarım saat spor ve bol bol kahkaha ekliyoruz.

Hepsi bu . Bu Kadar Basit ve Kolay Uygulanabilir .

Yepyeni , sağlıklı , mutlu bir yaşam önünüzde artık.


11 görüntüleme

© 2023  Proudly created by Reborn Clinics

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon