Ara
  • drtanselturan

Tedavi Edilemeyecek Selülit Yoktur , Bizim Görmediğimiz Selülit Vardır


SELÜLİT ; çok can sıkıcı bir problem ... Özellikle de hanımlar için ... Bir çok yöntem önerilebilir selülit tedavisi için ; bol su içmek , egzersiz , masaj , çeşit çeşit kozmetik kremler ... Hepsi de kısmen faydalıdır ancak çözüm değildir ... Selüliti çözen liposuction gibi cerrahi bir yöntem de yoktur ... Ama tabii ki selülit çözümsüz bir kozmetik sağlık problemi değildir . Ciddi bir iddiada daha bulunuyor ÇÖZÜLMEYECEK , TEDAVİ EDİLMEYECEK SELÜLİT yoktur diyoruz . Uyguladığımız yöntemler elbette sihir değil ama sihir gibi tıbbi yöntemler . Öncelikle hastanın beslenmesi düzenleniyor , bol su içmesi sıkı sıkı tembihleniyor . Ardından Ana Tedavi olan MEZOTERAPİ’ye başlıyoruz .

Hastanın durumuna göre ortalama 8 ( sekiz ) seans Mezoterapi uyguluyoruz ( en az 4 max 16 seans sürüyor )

Bir diğer sihirli uygulama Aromaterapi . Hastamınıza günlük düzenli kullanımı amaçlı ; sabit ve uçucu tıbbi yağlardan oluşan , bizim reçeteye yazdığımız eczanede eczacınızın hazırladığı Tıbbi Aromatik Yağ veriyoruz .

Bunun dışında ; selülitin derecesine göre Kupa Tedavisi , Ozon Terapi , Hacamat , Lenf Drenajı gibi farklı yöntemleri de tedaviye ekliyoruz .

Dedim ya Tedavi Edilmeyecek Selülit YOKTUR . Yeter ki isteyin ve bizimle buluşun , biz de size muayene sonrası tedavi planı oluşturulalım.Şimdi kış , mevsim tam selülit tedavisine uygun ...

Unutmayın yaz gelecek bir kaç ay sonra


13 görüntüleme

© 2023  Proudly created by Reborn Clinics

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon